Celoskleněné zábradlí - nosné prvky

11. 11. 2018

Příkladná ukázka možností naší firmy, příprava nosných profilů, které kopírují celé schodiště.

Reference

11. 11. 2018

Přidané další reference.

Reference

21. 10. 2018

Přidané nové reference

Nosné profily - Rakousko

9. 9. 2018

Montáž nosných na dvou terasách rodinného domu v Rakouském městě March. Atypické kotvení pro přípravu na betonování a finální dlažbu s plánovaným odtokem vody pod U profilem. Dokazujeme, že montáže zvládáme jak v Česku, tak v zahraničí.

Stručně o nás


Naše firma realizuje projekty kompletně na klíč, včetně statických výpočtů a certifikace. Je to tak jednoduché, stačí zadat poptávku s kontaktními údaji, obratem jí spracujeme a navrhneme řešení, případné možné alternativy provedení.

Používáme pouze kvalitní materiály jako je sklo, hliník a nerez. Klademe důraz na to, aby kombinací těchto prvotřídních materiálů vznikaly projekty, které jsou nejen funkční a bezpečné, ale i vizuálně poutavé a vždy něčím vyjímečné. Použitím těchto prvků, jež jsou v současné době stále více a více využívány, vtisknete interiéru moderní a nadčasový nádech.

Primární výroba

Primárně se zabýváme výrobou a montáží celoskleněného zábradlí, francouzského zábradlí, markýz a podlah s vlastním originálním systémem, který je určený pro rodinné domy, byty, kanceláře či obchodní centra.

Nepřekupujeme, výroba je z 90% naší firmou.

Naše know-how

Naše know-how vychází z dlouholetých zkušeností s výrobou, zpracováním a montáží celoskleněných zábradlí. Vyvinuli jsme originální systém kotvení a uložení skla, který dává našemu provedení nové možnosti na trhu. Skla v samonosném zábradlí jsou hermeticky uzavřena proti vodě.