Reference

6. 7. 2019

Přidáno 7 nových referencí pro zaujetí a motivaci koncového zákazníka.

Celoskleněné zábradlí - Berlín

29. 5. 2019

Od Německé firmy jsme dostali nabídku realizovat terasy obytného domu. Náš systém U profilu a provedení, byl zákazníkem ověřen na odborném úřadě pro stavebnictví včetně projektantu v Německu. A zde přikládáme první fotky z příprav nosných profilů.

Reference

23. 4. 2019

Přidáno 8 nových referencí.

Reference

24. 3. 2019

Přidány další 4 inspirativní reference

Stručně o nás


Naše firma realizuje projekty kompletně na klíč, včetně statických výpočtů a certifikace. Je to tak jednoduché, stačí zadat poptávku s kontaktními údaji, obratem jí spracujeme a navrhneme řešení, případné možné alternativy provedení.

Používáme pouze kvalitní materiály jako je sklo, hliník a nerez. Klademe důraz na to, aby kombinací těchto prvotřídních materiálů vznikaly projekty, které jsou nejen funkční a bezpečné, ale i vizuálně poutavé a vždy něčím vyjímečné. Použitím těchto prvků, jež jsou v současné době stále více a více využívány, vtisknete interiéru moderní a nadčasový nádech.

Primární výroba

Primárně se zabýváme výrobou a montáží celoskleněného zábradlí, francouzského zábradlí, markýz a podlah s vlastním originálním systémem, který je určený pro rodinné domy, byty, kanceláře či obchodní centra.

Nepřekupujeme, výroba je z 90% naší firmou.

Naše know-how

Naše know-how vychází z dlouholetých zkušeností s výrobou, zpracováním a montáží celoskleněných zábradlí. Vyvinuli jsme originální systém kotvení a uložení skla, který dává našemu provedení nové možnosti na trhu. Skla v samonosném zábradlí jsou hermeticky uzavřena proti vodě.