Primární výroba

Primárně se zabýváme výrobou a montáží celoskleněného zábradlí, francouzského zábradlí, markýz a podlah s vlastním originálním systémem, který je určený pro rodinné domy, byty, kanceláře či obchodní centra.

Nepřekupujeme, výroba je z 90% naší firmou.

Naše know-how

Naše know-how vychází z dlouholetých zkušeností s výrobou, zpracováním a montáží celoskleněných zábradlí. Vyvinuli jsme originální systém kotvení a uložení skla, který dává našemu provedení nové možnosti na trhu. Skla v samonosném zábradlí jsou hermeticky uzavřena proti vodě.

Více zde

Stručně o nás


Naše firma realizuje projekty kompletně na klíč, včetně statických výpočtů a certifikace. Je to tak jednoduché, stačí zadat poptávku s kontaktními údaji, obratem jí spracujeme a navrhneme řešení, případné možné alternativy provedení.

Používáme pouze kvalitní materiály jako je sklo, hliník a nerez. Klademe důraz na to, aby kombinací těchto prvotřídních materiálů vznikaly projekty, které jsou nejen funkční a bezpečné, ale i vizuálně poutavé a vždy něčím vyjímečné. Použitím těchto prvků, jež jsou v současné době stále více a více využívány, vtisknete interiéru moderní a nadčasový nádech.

 

Je spuštěna nová zkušební verze webu.