Skleněná podlaha

Další možností jak ještě více prosvětlit Váš domov, kancelář či obchodní místo je skleněná podlaha. Naše firma nabízí kompletní realizaci Vaší představy, včetně dodání kovových nosných prvků. Zajistíme zaměření, výrobu šablon, kompletní montáž, včetně atypů a výpočet nosného zatížení. Skla pokládáme na speciální strukturální pásku, kterou dokážeme vyrovnat nerovnost podkladu a také zachovat celkovou pružnost podlahy a zabránit případnému praskání skla.

Výhody skleněné podlahy

Skleněná podlaha se nejčastěji vyrábí z vrstveného skla v tloušťce 28-40 mm. Skla dodáváme průhledná nebo mléčná s protiskluzovým povrchem na podporu přilnavosti (Anti-slip), který se hodí i pro místnosti, kde je třeba zachovat soukromí.

Nabízíme také sítotisk. Ten může být použit ve skle jako text nebo logo firmy nebo jím lze olemovat kraj skla. Výhodou sítotisku je stálost barvy. Pro montáž skleněných podlah lze použít rovněž dekorativní sklo v barevném provedení,dle představ zákazníka.

Lemování okraje

Naše firma provádí dodatečné lemování okraje, které se na naší sítotiskem, nebo levnější variantou specialní barvy na sklo, která se na naší přímo před montáží a tvoří tak neprůhledný podklad pod obvodový rám a zabrání tak případnému pohledu na prach a špínu, která se časem může vytvořit.

Konstrukce

Dále vám nabízíme možnost výroby a montáže nosných konstrukcí, které si staticky spočítáme a následně namontujeme, tím vám ušetříme spoustu času s hledáním více firem pro jednu danou věc.

Protipožární podlaha

Nabízíme také možnost dodání protipožární podlahy Fire Protect Floor, kdy toto provedení skleněné podlahy snižuje vstupní drahé náklady. Samostatný prvek se skládá ze dvou lepených skel. Kdy první pochozí skladba je standardně složena s pochozího skla a ze spodu je namontováno protipožární sklo a následně dle daných předpisů namontováno. Tento systém pak následně slouží jako bariéra proti kouři a ohni a nadále zachovává tok světla.

Pokud uvažujete o skleněné podlaze, tak Vám doporučujeme nejprve nás kontaktovat a vše probrat. Předejdete tak mnoho komplikacím a zbytečným chybám.

 

Je spuštěna nová zkušební verze webu.