O nás

Představení firmy

Sklo-konstrukce s.r.o. je firma, která se zabývá primárně výrobou a montáží celoskleněného zábradlí s vlastní technologií, kdy jako jedni z mála na evropském trhu hermeticky uzavíráme nosný profil zábradlí. Druhou stěžejní náplní firmy je výroba a montáž skleněných markýz, skleněných podlah a skleněnných francouzských zábradlí s vlastním originálním systémem montáže. Touto čiností se zabýváme již řadu let. Na základě zkušeností jsme poctivě pilovali naše know-how.

V roce 2016 jsme upravili výrobní program, nakoupili jsme stroje na opracování a řezaní skla, stroje na opracovaní a svařování nerezi a hliníku, abychom byli z 90% soběstační při výrobě na dílně nebo na stavbě. Jsme tedy, oproti konkurenci, flexibilní. Kromě kalených skel, si sami vyrábíme bezpečnostní skla na zakázky, včetně opracovaní.Při montážích ve výškách, nebo při manipulaci nadrozměrných skel, jsme vybaveni jeřábovou přísavkou na sklo.

Od poloviny roku 2017 se snažíme expandovat do Evropských zemí a ukázat, že produkty naší firmy jsou kvalitativně konkurence schopné při nižších cenách. Během tohoto roku neustále inovujeme naše produkty a posouváme možnosti k dokonalosti.

Začátkem roku 2018 plně pracujeme na expanzi na evropský trh, jelikož jsme během minulého roku získali několik zahraničních zákazníku.

Montáže provádíme po celé České a Slovenské republice, včetně zemí v Evropské Unii. Vaše poptávky měníme s naší pomocí ve Vámi splněné sny a proto se nás nebojte oslovit.

Nejsme jenom firma pro nákup a prodej s cílem vydělat, firma je braná jako koníček pro radost a tudíž jsou naším cílem nové inovace a spokojenost zakázníku. Rádi poradíme a řešíme nové výzvy, jak pro koncového zákazníka, tak pro firmy, architekty a projektanty. Vždy máme profesionální přístup ke každému.

 

Je spuštěna nová zkušební verze webu.